Prodej rodinného domu 134 m², pozemek 230 m²
Velešovice, okres Vyškov 
7 499 000 Kč 

Chcete spojit bydlení na venkově se skvělou dostupností do Brna a do Vyškova? Tak možná právě na Vás čeká tenhle rodinný dům ve výborném technickém stavu, který je umístěn v klidné části obce.

Rodinný dům je o dispozici 3+KK s celkovou plochou 134,4 m² (včetně terasy a sklepa) s pozemkem o velikosti 230 m². Jeho součástí je parkovací stání, terasa, sklep a zahrada.

Celková plocha 1.NP je 70,64 m² (včetně terasy). Vstup do domu je z uliční části
ze zpevněného parkovacího stání. Vstupní místností je zádveří (4,34 m²), ze kterého je po pravé ruce přístupná samostatná toaleta a koupelna se sprchovým koutem (6,06 m²). Po levé ruce je přístupná chodba se schodištěm (8,30 m²) do podkroví.
Z chodby je přístupný obývací pokoj (23,05 m²) a kuchyňský kout (12,61 m² ), který je vybaven kuchyňskou linkou. Z obývacího pokoje je potom přímý vstup 
na prostornou terasu (16,08 m²) s výhledem do zahrady a ideální JZ orientací. Terasa přímo vybízí k venkovnímu posezení a grilování s rodinou a přáteli.

Obytné podkroví o ploše 41,78 m² je přístupné po točitém schodišti, ze kterého se dostanete do malé chodby (3,17 m²). Z chodby jsou přístupné všechny místnosti podkroví. Koupelna s vanou a WC (7,23 m²), ložnice orientovaná do ulice (8,50 m²) a hlavní pokoj (22,88 m²) orientovaný do zahrady. Oba pokoje mohou sloužit jako ložnice, pracovna, nebo dětský pokoj.

Dům je z větší části podsklepený (22,22 m²). Sklep je využívaný jako kotelna a díky velkému prostoru zde můžete bez problémů uložit zahradní nábytek, nářadí nebo sportovní vybavení.

RD byl postaven v roce 2011 (následně v roce 2018 byla provedena přístavba
do ulice). Dům je standardní zděné konstrukce, zateplený EPS pro nižší energetickou náročnost, napojen na kompletní IS, vytápění zajišťuje plynový kotel.

Na zahradě (107 m²) budete mít dost místa na menší bazén, dětské pískoviště se skluzavkou, nebo skleník. Součástí je i menší zahradní domek a podzemní nádrž
na dešťovou vodu, která vám zajistí dostatek vody na zalévání.

Do 5 minut pěšky se nachází škola, školka, obchod i zastávka autobusu. Za 15 minut jste autem v Brně, ve Vyškově jste pak autem do 20 minut. Ve Slavkově, který disponuje plnou občanskou vybaveností jste za 5 minut.


Technické parametry
Technický stav je výborný. Dům byl postavený jako novostavba v roce 2011 a v roce 2018 proběhla dostavba koupelny a WC v přízemí. Můžete se okamžitě nastěhovat a s opravami si nebudete muset lámat hlavu. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kondenzační kotel.


Obec Velešovice a okolí
Velešovice se nachází 4 km od strategického nájezdu na dálnici D1 v úseku Holubice. Obec nabízí převážné základní občanskou vybavenost. Najdete zde obchod, sportoviště, dětské hřiště a pokud máte rádi pobyt v přírodě, můžete vyrazit na procházku k místním rybníkům. Pokud by vám něco chybělo, stačí sednout
do auta a za 5 minut jste ve Slavkově, kde se mimo jiné nachází nákupní zóna, restaurace, cukrárna, lékařský dům, golfové hřiště, koupaliště, pivovar, zámek a probíhá zde během roku celá řada kulturních a historických akcí.

Celková cena:

7 499 000 Kč
za nemovitost

Poznámka
k ceně:

Cena včetně
provize RK

Náklady
na bydlení:


5000 Kč

Stavba:

Cihlová

Poloha domu:

Řadový

Umístění:

Klidná část obce

Typ domu:

Patrový

Podlaží:

Dvě

Zastavěná plocha:

123 m²

Užitná plocha:

134² 

Plocha pozemku:

230² 

Sklep:

22² 

Parkování:

Ano

Rok kolaudace:

2011

Voda:

Dálkový vodovod

Topení:

Lokální plynové

Plyn:

Plynovod

Odpad:

Veřejná kanalizace

Telekomunikace:

Internet

Elektřina:

230V

Doprava:

Dálnice, silnice,
MHD, autobus

Komunikace:

Asfaltová

Energetická náročnost:

Třída E 

Vybavení:

Částečně